Alsancak Dedektiflik, Özel Dedektiflik

Eş Takibi

Eş Takibi

Eş Takibinin Faydaları

Ülkenin ilk dedektif bürosu olan firmamız 25 yıla yakın bir süredir, aldatma ve eş takibi ve diğer konularda da hizmet vermektedir.  Büromuz sadakat ve eş takibi konusunda araştırmalarını büyük bir özveri ve gizlilik içerisinde gerçekleştirerek, araştırmalar sonucu edindiği bilgileri yardım arayan kimselere rapor halinde sunar. Bu araştırmaları yapmak için pek çok yöntem kullanılır, araştırmaya başlamadan önce hangi yöntemi kullanacağımız adına sizden araştırmamızı istediğiniz kişi hakkında ön görüşme yaparak ön bilgi istemekteyiz, yapılan bu görüşmenin sonucunda da araştırma için hangi yöntemi kullanacağımıza karar veririz. Yönteme karar verdikten sonra sistemli bir iş planı yaparak, araştırma sonucu öğrenilmek istenilenleri, bu işe ait ücretin ne olacağı gibi tüm konuları detayları belirleriz.

Eş Takibi Nasıl Yapılır?

25 yıllık deneyime ve tecrübeye sahip olan firmamız, yasak ilişkiler içerisinde olan eşlere ait delillerin bulunması ve ispatlanması için yaklaşık bir haftalık bir süreye ihtiyaç duyar. Bugüne kadar yapılan delil toplama rapor hazırlanma sürece %98 oranın bir haftada tamamlanmıştır. Takibe aldığımız kişinin buluşma tarihini önceden biliyorsak bu durum işin sürecini önemli ölçüde kısaltacaktır. Aldatma ve eş takibi konularında yaptığımız çalışmalar sonucunda, yasak ilişkiler yaşamakta olan kişilerin görüşmelerini genellikle haftada bir ya da üç gün arasında tekrarladıklarını söyleyebiliriz. Takibe alınacak kişiye bu konu hakkında şüpheye düşürecek en ufak bir ipucu dahi verilmemesi takip işleminde ki en önemli detaylardan bir tanesidir.

Eş Takibi Neden Yapılır?

Günümüzde pek çok çift hayatlarını ömür boyu birlikte sürdürmek amacıyla evliliğe giderler. Ancak ömür boyu birlikte mutlu bir hayat sürmek pek az insanın başarabildiği bir olgudur. Çiftler evlilik için imzaları attıktan itibaren aslında Medeni kanunu gereği evlilik boyunca birbirlerini sadakat gösterme konusunda zorunludurlar. Her iki tarafın da evlilikleri süresince birbirlerine yardımcı olacakları, birbirleri ile yaşamları ve bu yaşamlarını sürdürürken birbirlerine sadakat ile bağlanmaları 4721 sayılı kanunun 185. Maddesinde belirtilmiştir. Ayrıca bu evliliğin mutluluğunun el birliği ile sağlanması, eğer çocuklar varsa çocukların gözetimi, bakımı ve eğitiminde eşlerin beraber iş birliği içinde evliliği yürütmesi gerektiği aynı madde de belirtilmiştir. Ancak pek çok çift verdikleri bu sözlere sadık kalmayarak, birbirlerine karşı dürüstlüğü tamamen yitirmesi sonucunda birbirlerine olan güvenleri de yitmektedir. Bunun sonucunda da olaylar bazen cinsel boyutta bazen duygusal aldatma boyutuna taşınmaktadır. Teknolojinin bu denli ilerlemesi ve insanların birbiri ile temasa geçebilmesini bu denli kolaylaştırması da maalesef evliliğin ahlaki değerlerinin hiçe sayılmasına katkıda bulunmaktadır.  Bu noktada da aldatma ve eş takibi hizmeti size yardımcı olacaktır.

Eş Takibinde Elde Edilen Deliller Mahkemelerde Kullanılabilir mi?

Takibe alınacak kişi hakkında hayat standartları, hobileri, zevkleri gibi bilgileri öğrenmemiz gerekir. Takip edilecek kişi evden çıktıktan sonra eve dönene kadar ki süreçte yaptıkları yasalara uygun bir şekilde rapor haline getirilir. Hatta takip edilen kişi bu süreçte yasalara uygun olmayan bir olayın içine dahi girse de raporu yasalara uygun olarak hazır hale getirmekteyiz. Tüm bu çalışmalarımız sırasında mesleki ahlakımız çerçevesinde hareket ederiz. Hiçbir şekilde Türk ceza kanunun yasalarına uygun olmayacak özel hayatı ihlal edecek davranışlar içine girmeyiz. Ayrıca size raporda delil olarak sunduğumuz tüm bilgiler mahkeme hakimleri tarafından delil olarak kabul görecek nitelikte olacaktır. Eğer sizde eş takibi ya da herhangi başka bir konuda hizmet almak istiyorsanız, bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
KAPAT