Alsancak Dedektiflik, Özel Dedektiflik

Eş Takibi

Eş Takibi

4271 sayılı Türk Medeni Kanunu’nda bulunan 185. maddeye göre evlilik müessesinde her iki tarafın evlilikleri süresinde birbirleri ile yaşamaları, sadakat ile birbirlerine bağlı olmaları ve evlilik kurumu içerisindeyken birbirlerine yardımcı olmaları öngörülmüştür. Her evlenen çift ömür boyu sürecek bir evlilik hayal eder ancak çok az sayıda çift bunu başarabilmektedir. Evlilik müessesesi içinde bulunan çiftlerin birbirlerine olan sadakatleri yasalar ile zorunlu kılınmıştır.

Evli kaldıkları süre içerisinde eşlerin birbirlerine karşı dürüst olma, sadık kalma ve beraber yaşama sözleri geçerlidir. Aile birliği içindeki mutluluğun el birliği ile sağlanması, eğer bu kutsal kurum içerisinde çocuk varsa, çocukların gözetim, eğitimi ve bakımları çiftler tarafından yerine getirilmelidir. Çiftlerin birbirlerine evlilik imzası ile bağlandıkları bu kutsal kurumda verilen sözlerin bazıları ya da tümü bazen çiftler tarafından yerine getirilmemektedir.

Günümüzdeki teknolojik gelişmelere bağlı olarak, evli insanlar da dahil olmak üzere birçok insan yeni insanlarla tanışıyor ve iletişime geçiyor. Sosyal medya ve diğer medyaların da etkisiyle ön plana çıkan bu tanışma olayları, ileri seviyelere taşınarak anlık zevkler için birer platform olarak kendini gösteriyor. Günümüzün değişen değerlerinde ne yazık ki erdem ve ahlak değerleri giderek azalıyor.

Birçok nedenden dolayı eşler maalesef birbirini aldatma yoluna gidiyor, bazen cinsel olarak bazen de duygusal olarak tatmin olmak amacıyla aldatma yoluna giden çiftler maalesef gün geçtikçe artıyor ve evliliklerin süresi her geçen gün kısalıyor. Aldatma ve eş takibi hizmeti, şüphelendiğiniz bu gibi durumlarda sizler için hizmet veriyor.

Sözleşme ve Bilgilendirme

Eş takibi ve diğer dedektiflik konularında 25 yılı aşkın bir süredir hizmet veren ve ülkemizin ilk dedektif bürosu olan firmamız geliştirdiği kendine özgü yöntemler ile eş takibi ve sadakat araştırmalarını yerine getiriyor. Elde edilen bilgileri rapor şeklinde müşterilerine sunan firma, profesyonel ve köklü yapısı ile hizmet veriyor.

Eğer bizden bir hizmet talep edilmişse, takibi yapılacak kişi hakkında ön bilgi alınarak başlangıç yapılır daha sonra bizden hizmet talep eden kişi ile yapacağımız görüşmede takip, izleme ve bilgi toplamada hangi yöntemleri kullanacağımızı belirleriz. Vereceğimiz hizmete dair bir iş akış planı çıkardıktan sonra, ücretlendirmenin nasıl olacağı, eş takibi sonunda ulaşılmak istenen bilgiler ve amaçlar detaylandırılarak hizmeti talep eden kişi ile konuşularak bilgi alış verişinde bulunularak gerekli amaca hizmet edilmeye başlanır.

Bir Hafta Süre İle Rapor Edilir

Sunduğumuz bütün dedektiflik hizmetlerinde olduğu gibi aldatma ve eş takibi konularında da sonuç odaklı ve başarılı hizmetlerimizi uzun yıllara dayalı tecrübe ve deneyimler ile pekiştirerek 1 hafta gibi kısa bir sürede gerekli deliller ile yasak ilişki ve aldatma yoluna giden eşe ait bilgileri derleyerek hizmeti talep eden kişiye sunuyoruz.

Yapılan araştırmalar ve gözlemelerimize göre yasak ilişki yaşayan çiftler buluşmalarını haftada 1 gün ya da 3 gün aralığında tekrarlarlar. Verdiğimiz hizmetlerden çıkardığımız istatistiki verilere göre delil toplama ve raporlama sürecimizin %98 oranında bir haftada sonuçlandığını görmekteyiz. Elimizde olan iş ile ilgili bir buluşma tarihi önceden biliniyorsa bu süreç çok çok daha kısa olacaktır.

Bu hususta en önemli nokta, hizmet vereceğimiz kişinin takibi yapılacak olan kişiye konu hakkında şüphelendirecek herhangi bir soru sormamış olması, böyle bir eylem planına geçeceğine dair bir konuşma yapmamış olması gerekliliğidir.

Verdiğimiz hizmetlerde Türk Ceza Kanunu’nun yasalarına uygun hareket ederek, özel hayatın gizliliği ve ihlaline dair konulara özen gösteririz. Takip ettiğimiz kişinin günlük yaşamını raporlayarak hizmeti talep eden kişiye sunarız. Bu çalışmalar sırasında eğer takibimiz altında olan kişi suç unsuru oluşturacak bir durum ya da olay içerisindeyse bu durum yasalara uygun olarak kayıt altına alınır ve rapor haline getirilir.

Sizler için hazırladığımız raporlar mahkemelerde hakimler tarafından delil olarak kabul edilecek niteliktelerdir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
KAPAT