Alsancak Dedektiflik, Özel Dedektiflik

Firma İç Güvenlik Danışmanlığı

Firma İç Güvenlik Danışmanlığı

Ticari ya da özel ilişkilerinizde araştırmalar yapmak için İzmir Dedektiflik Bürosundan profesyonel destekler alabilirsiniz. Yüksek hizmet kalitesinde çalışmalar sunulmakta ve özel isteğe bağlı olarak istenilen sektör ve kurumlarda iç güvenlik konularında araştırmalar yapılmaktadır. Kurumsal çalışmalarında oldukça güvenilir olarak çalışan firmamız özen çalışmaları ile çok kısa bir sürede istenilen bilgilere ulaşabiliyor.

25 Yıllık Tecrübesi İle İzmir Dedektiflik Bürosu

Günümüzde dedektiflik faaliyetlerinin önemi artmıştır. Bu nedenle bu alanda hizmet veren kuruluşların da sayısı artıyor. Ülkemizde 1980’li yıllarda sanayileşme başlamış ve özel sektörde bu alanda faaliyet gösteren şirketlerin de sayısı artmıştır. Hem kişiler arasında, hem de aile ilişkilerinde yaşanan değişiklikler farklı bir kuruluşa ihtiyacı ortaya çıkarmıştır. Bu taleplere bir karşılık olarak ortaya çıkan İzmir Dedektiflik Bürosu, sektör içerisindeki 25 yılını doldurmuş bir çalışma özelliğine sahiptir. Sektörünün öncü isimleri arasında yer almakta ve uzun yıllardan bu hizmet verdiği sektör içerisinde uzmanlaşmış ve destek taleplerine kısa zaman içerisinde çözümler sunulmaktadır.

Yasal Çerçevelerde Süren İzmir Dedektiflik Faaliyetleri

Hizmette ve güven alanında özeni esas alarak çalışmalar yürüten İzmir Dedektiflik çalışmaları 25 yıllık çalışma hayatında yasal sınırlar dışına çıkmamıştır. Bu alanda tüm iç güvenlik danışmanlığı faaliyetlerini kanunlar ve hukuk düzleminde gerçekleştirmektedir. Özellikle iş ve özel hayatın gizliliğini esas alan firma, dünyanın en büyük dedektiflik kuruluşları arasında yer alıyor.

İzmir Dedektiflik Bürosunun Hizmetleri

Hizmet alanı üç ana başlık içerisinde tanımlanabilir. Bunlar kurumsal incelemeler, bireysel sorunlar ve hukuki konulardır. Şirketimizin ilke edindiği prensipler arasında yer alan müşterilerin özel sırlarının güvenliği konusunda kesinlikle taviz verilmiyor. Hangi alanda olursa olsun belirli araştırmalar yapmak gereklidir. Ve bunun için müşteriler dedektiflere pek çok bilgi sunabiliyor. Bu bilgiler kesinlikle sadece araştırmalarda kullanılmakta ve bunun haricinde korunmaktadır.

Firma İç Güvenlik Danışmanlığı Nedir?

Çok sayıda firmanın en çok karşılaştığı sorunların başında firma iç güvenliği yer alıyor. Çalıştığınız personellerinizin tamamen güvenilir olması hem çalışmalarınızı, hem de işinizin geleceğini verimli bir şekilde etkiliyor. İç güvenliği sağlama konusunda personellerin özlük dosyalarının hazırlanması önemlidir. Bu çalışmalarda ayrım yapılmadan kadro hiyerarşisinin en tepesinden sonuna kadar özlük dosyalarının hazırlanması gereklidir. Genel müdürlerinden müdür ve CEO’lara kadar ve hatta temizlik görevlilerine kadar firma personelleri hakkında tüm detaylara hakim olmanız önemlidir.

İç Güvenlik İçin Gereken Özlük Dosyalarında Hangi Bilgiler Olur?

Yapılacak firma iç güvenliği özlük dosyalarında firma personelinin özel hayatı, kimlik ve aile bilgileri ve zaafları yer alır. Bu bilgiler güvenli bir şekilde toplanmalı, ayrıca güvenli bir şekilde korunmalıdır. Günümüzde internet olanakları bilginin çok hızlı bir şekilde elden ele dolaşmasına neden olabiliyor. Bu nedenle elde edilen bilgilerin özenli bir şekilde saklanması ve farklı kişilerin eline geçmemesi de çok önemlidir. Geçtiğimiz dönemlerde kişisel bilgilerin güvenliği hakkında pek çok suiistimal haberlerine rastlanmıştır. Bu gibi durumlar firmaları çok ciddi mali kayıplar içine sokabiliyor.

İç Güvenlik Danışmanlığının Önemi

Kişisel bilgilerin toplanması ve korunması başlığında danışmanlık hizmetleri veren pek çok firma bulunuyor. Firma personeli firmaya zarar verebilecek nitelikte olması çok tehlikeli sonuçlar oluşturur. Bu şekilde personel sabotaj, suikast ve casusluk gibi firmaya zarar verecek faaliyetlerde bulunabiliyor. Firmanız için tehdit oluşturabilecek personellerin profesyonel danışmanlık hizmetleri ile belirlenmesi söz konusudur. Özellikle markanızın imajını zedeleyerek durumların ortaya çıkmasının önüne geçebilmek amacı ile iç güvenlik danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz. Firma 7*24 hizmetler sunmakta ve özenli, güvenilir hizmetleri ile müşteri memnuniyetlerini daima referans olarak kullanmaktadır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
KAPAT