Alsancak Dedektiflik, Özel Dedektiflik

Basında Biz 

Dedektiflik büromuz 1990 yılında kurumsallaştı. O zamandan günümüze değin ülke genelinde birçok sempozyum, konferans ve fuar etkinliklerine katılarak firmamızın yurt genelinde ve yurt dışında sürdürdüğü dedektiflik çalışmalarının neler olduğu siz değerli basın mensuplarıyla paylaşıldı.

Genel müdürümüz Bilal Kartal ülkemizde dedektiflik mesleğini en iyi şekilde bilen ve uzun zamandan beri yurt içinde ve yurt dışında dedektiflik görevinde bulunmuş olmasının getirdiği tecrübeyle fuar etkinlikleri düzenleyerek özel güvenlik güçleri ve kolluk birimlerine dedektiflik konusunda ayrıntılı bir şekilde bilgi vermektedir.

Ülke Çapında Fuarlar Düzenliyoruz

Ulusal gazete, radyo ve televizyon kanallarımızın katıldığı geniş yankı uyandıran fuar stantlarımızda Bilal Kartal tarafından tüm kolluk güçlerine (polis, jandarma, özel güvenlik görevlisi vs…) dedektiflik malzemeleri hakkında bilgiler veriliyor. Öte yandan tamamen kendisine ait olan yeni ürünlerin kullanımı ve işlevi hakkında da tüm detaylarıyla bilgileri aktarmaya devam ediyor. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlarımız hesap edildiği zaman gerçekten de ulusal olarak ülke çapında fuar etkinliklerimizin geniş yankı uyandırdığını söylememiz gerekecektir.

Basına Açık Fuarlarımızdan Kareler

Tüm basın mensuplarına açık oturumda gerçekleştirilen bu fuar ve söyleşilerimizde İzmir Dedektiflik Bürosu olarak neler yaptığımız ve bundan sonraki hedeflerimiz konusunda da enine boyuna bilgiler sunuyoruz. Bu sayede dedektiflik mesleğinin oldukça ciddi bir meslek olduğu, ülkemizin istihbaratı açısından da son derece önemli olduğunu belirterek her anlamda dikkat çekmektedir. 

7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz

Resmi web adresimizde “Basında Biz” köşemizi inceleyerek fuar etkinliklerimizin her karesine ulaşabilir ve Bilal Kartal tarafından geliştirilen yeni ürünlerimizi inceleme imkanı yakalayabilirsiniz.

Öte yandan bizlere 444 7 635 numaralı telefon üzerinden de 7/24 kesintisiz olarak her zaman ulaşabilir ve tüm konularda ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

KAPAT