Alsancak Dedektiflik, Özel Dedektiflik

İzmir Dedektiflik

1995 yılında kurulan ve kadrosunda Türk Silahlı Kuvvetleri emekli polis ve askerlerinden oluşan uzman bir kuruluştur. Ayrıca ülkemizin ilk özel dedektiflik bürosu olması bakımından da her anlamda öne çıkmaya devam etmektedir.

Her anlamda müşterilerimizin beklentilerini dikkate alarak 7 gün 24 saat teknik destek sağlayarak onların karşı karşıya kalmış oldukları tüm sorunlara yönelik olarak yerinde hizmetler sunulmaktadır.

Firmamızın kuruculuğunu üstlenen genel müdür Bilal Kartal ülke genelinde yürüttüğü panel, sempozyum ve fuar etkinlikleriyle de İzmir Dedektiflik AŞ‘nin her açıdan misyon ve vizyonunun benimsenmesine katkıda bulunmaktadır. Kendisi birtakım karanlık emeller peşinde koşan kişi ve gruplar tarafından defalarca tehdit edilmesine karşın çalışmalarından hiçbir zaman vazgeçmemiş ve emin adımlarla yürümekte kararlı olduğu bu “milli vazife” yolunda kararlılığını sürdürmektedir.

7 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz

Firmamızın bütün hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmanız adına 7 gün 24 saat 444 7 635 numaradan teknik destek sağlıyoruz. Böylelikle her zaman sizin dedektiflik şirketimizin tüm faaliyetleri hakkında genişçe bilgi sahibi olmasına yönelik çalışmalarda bulunarak her açıdan tamamen eşsiz özellikleri sizlerle buluşturmayı sürdürüyoruz. Elbette ortaya koyduğumuz bu kapsamlı çalışmalarımız doğrultusunda da her anlamda müşterilerimizin beklentilerini dikkate alarak tamamen sıra dışı bir hizmet oluşumumuzu sergiliyoruz.

Kadromuz

İzmir Dedektiflik Bürosu olarak kadromuzda emekli polis, jandarma ve rütbeli askeri personellerimiz yer almaktadır. Her biri alanında başarı sergilemiş olan bu uzman kadromuz devletin kolluk kuvvetleriyle her anlamda iş birliği içerisinde çalışmalarını yürüterek kurumsal ve bireysel anlamda birçok açıdan dedektiflik hizmetleri sürdürmektedir.

Öte yandan tamamen milli vazife şuuruyla görevine sahip çıkan tüm bu personellerimiz vasıtasıyla her anlamda sizlere uzman kadromuzca tüm hizmetler verilmektedir. Uzman personellerimiz 7 günlük çok kısa bir süre zarfında her anlamda tüm sır perdesini aralama, tüm hırsızlık, cinayet ve benzeri suçları deşifre etme konusunda gerçekten de titiz davranmaya devam etmektedir. İşte ortada duran bu sıra dışı yaklaşımlarımız neticesinde de her anlamda kaliteden taviz vermeksizin tüm hizmetlerimizi sizlerle buluşturmaya kararlılıkla devam ediyoruz.

Hizmet Alanlarımız

İzmir Dedektiflik AŞ olarak hizmetlerimizi hem bireysel hem de kurumsal olarak iki ana grupta ele alıyoruz.

Bireysel olarak belli başlı hizmetlerimiz arasında şunları sıralamamız gerekmektedir:

 • Eş takibi
 • Öğrenci takibi
 • Kayıp şahıs araştırması
 • Hırsızlık araştırması
 • Cinayet araştırması
 • Sosyal medya takibi
 • Sadakat araştırması
 • Oto hırsızlığı araştırması gibi daha birçok alanlara yönelik hizmetlerimiz yer almaktadır.

Kurumsal olarak ise belli başlı en çok dikkat çeken hizmet alanlarımız arasında şunları sıralamak gerekiyor:

 • Personel araştırması
 • Personel takibi
 • Arşiv araştırması
 • Güvenlik soruşturması
 • Firma iç güvenlik danışmanlığı
 • Firma istihbarat danışmanlığı
 • Fikir ve sanat eserleri danışmanlığı
 • Telif hakkı danışmanlığı
 • Patent hırsızlığı gibi birçok alana yönelik hizmetlerimiz gelmektedir.

Bütünüyle bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız hemen bizi arayabilir ve ayrıntılı olarak uzman ekibimizden danışmanlık hizmeti edinebilirsiniz. Böylece sizler de araştırmaya konu olan tüm süreçlerimizden her anlamda teknik destek alabilir ve böylelikle çalışmalarımızı yakından görebilme imkanı bulabilirsiniz.

Yurt İçi ve Yurt Dışında Her Yerdeyiz

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda dünyanın dört bir yanında da yazımızda sıraladığımız tüm konu başlıklarında detaylı bir şekilde istihbarat araştırmalarımız bulunmaktadır.

Başta Bilal Kartal olmak üzere ekibimizde yer alan her bir uzman personelimiz işini severek adım adım yapmaya devam etmekte ve her açıdan kesinlikle çalışmalarından taviz vermemektedir.

Ayrıca yeni nesil dedektiflik ekipmanlarımızı da kullanarak sır perdelerini çok kısa bir sürede – sadece bir haftada – açığa çıkartmaya devam ediyoruz. Böylece bize her anlamda güvenebilir ve aklınıza takılan tüm konularda anında teknik destek alabilirsiniz. Bu sayede her anlamda yurt içinde ve yurt dışında hizmetlerimizi yakından görebilme imkanı sizleri bekliyor olmaktadır.

Profesyonel Danışmanlık Hizmeti

Kadromuz içerisinde yer alan profesyonel danışmanlık hizmetlerimiz bağlamında emniyet teşkilatından ve jandarma teşkilatından emekli tüm uzmanlarımıza görev veriyoruz. Üstelik 7/24 demeksizin her zaman her yerde kaliteli yaklaşımlarımıza dayanarak hizmetlerimizi ileri noktalara taşıyoruz.

Tümüyle ortada duran bu unsurlarımız hususunda yine dikkat çeken bir diğer ayrıntı olarak kurum içi eğitimlerimizi de yine alanına hakim ekip arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştirmeye devam ederek her açıdan tüm çalışanlarımızla birlikte Türkiyenin sır perdelerini birer birer aralamaya devam ediyoruz.

Bu güçlü yanlarımızla da her anlamda ülkemizin en çok tercih edilen teşkilatı olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle ivedilikle çalışmalarımıza yoğun olarak kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bundan sonraki süreçlerimizde de her anlamda çalışmalarımızı daha iyi düzeye çıkarmak adına tüm sorumluluğu üstlenerek elimizden geldiğince hizmetlerimizi yürütüyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

444 7 635 numaralı irtibat hattımızdan bizimle 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişime geçmeniz mümkün. Böylece her ne zaman diliminde olursa olsun her anlamda kaliteden taviz vermeksizin tüm karşı karşıya kaldığınız konularda uzman emniyet teşkilatımıza güvenerek bilgi alabilir, 7/24 ücretsiz danışmanlık hizmeti elde edebilirsiniz.

Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlarımız esas alındığı zaman da uzman kadromuzun getirdiği güçle hemen bizimle iletişime geçin ve ayrıntılı olarak bilgi alın. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

KAPAT