Alsancak Dedektiflik, Özel Dedektiflik

RESMİ BELGELERİMİZ

Dedektiflik akıl, mantık, analitik düşünme, disiplinli çalışma gibi birçok özelliği bünyesinde barındıran önemli mesleklerden biridir. Özel dedektiflik 19. yüzyılın sonlarında, Fransa’da bir meslek olarak kabul edilmeye başlanmıştır. 1900’lü yılların başında gelişen ve önemi anlaşılmaya başlanan bu meslek Amerika’da ortaya çıkması ile birlikte saygı gösterilen mesleklerden biri haline gelmiştir. Ülkemizde ise bu meslek Bilal KARTAL’ın çalışmaları sonucu resmi bir hale gelmiştir. 1995 yılında özel dedektif Bilal KARTAL tarafından kurulan İzmir Dedektiflik A.Ş. Türkiye’nin resmi olarak yasal bir şekilde kurulan ilk özel dedektiflik şirketidir.

İzmir Dedektiflik A.Ş. kuruluş aşamasında ve işlerini yürütürken tamamen kanunlar çerçevesinde, mevzuata uygun olarak hareket etmektedir. Bütün yasal izinleri ve resmi belgeleri mevcuttur. Hukukun üstünlüğüne değer veren firmamız bütün hizmetlerini bu çerçevede yürütür. Yürüttüğü her türlü hizmete ilişkin olarak müşterilerine dilediği resmi belgeyi ilgili kurumlardan temin etmek suretiyle verebilmektedir.

Ülkemizde maalesef her alanda kolay para kazanmanın yolları arayan insanlar mevcuttur. Özel dedektiflik sektöründe de insanları kandırarak hem para hem de zaman kaybına neden olan pek çok dolandırıcı bulunmaktadır. Bu dolandırıcılar içinde bulunduğunuz mücadeleyi kaybetmenize neden olacakları gibi hem de yüklü miktarda paranızı almaktadır. Bu nedenle güvenilirliğini kanıtlamış, kurumsal ve büyük bir firma ile çalışmanızda fayda vardır. Bu nedenle bu hizmeti almadan önce mutlaka başvurmayı düşündüğünüz firmalarla ilgili olarak detaylı araştırma yapmalı, mümkünse uzmanlık belgelerini ve resmi belgelerini incelemelisiniz.

Firmamız şeffaflık ve kurumsallık ilkesi doğrultusunda ilgili yerlerden aldığı resmi belgeleri sizlerle paylaşmaktadır. Sahip olduğumuz belgelerin bir kısmı ise web sitemizde siz değerli konuklarımızla paylaşılmıştır. Talep ettiğiniz hizmetten önce mutlaka bu belgeleri incelemenizi istiyoruz. Yılların tecrübesi ile hizmet veren özel dedektiflik firmamızdan hizmet almak için günün her saatinde 7/24 hizmet veren ücretsiz danışma hattımız 444 7 635 numaralı telefondan bizleri arayarak her türlü konuda bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 

KAPAT