Alsancak Dedektiflik, Özel Dedektiflik

İzmir Dedektif

İzmir Dedektif

 

İzmir Özel Dedektiflik AŞ, ülkemizin yetiştirmiş olduğu birbirinden emektar asker, polis, jandarma, hakim ve savcısıyla hizmet veren ve kuruculuğunu Bilal Kartal’ın üstlendiği ülkemizin ilk özel dedektiflik şirketidir. Şirketin kurumsal olarak 30 yıla yaklaşan bir hizmet süresi bulunmaktadır. Bu otuz yıllık süre zarfında her yönüyle müşterilerine sunmaya devam ettiği sıra dışı hizmet yaklaşımıyla daima hizmetlerinde standartların üstünde hareket etmektedir.

Öte yandan tüm özelliklerine dayanarak delil toplama, araştırma ve soruşturma yönünden de ülkemizin en saygın hukuk fakültelerini bitirerek Bilal Kartal’ın yanında görev almaya başlamış hukukçu danışmanları yer almaktadır. Tüm bu danışman kadrosuyla her açıdan kesintisiz olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir.

 

Hizmet Sahası

İzmir özel dedektiflik bürosunun hizmet sahası oldukça geniş. Firmaların iç güvenlik danışmanlığından arşiv araştırması ve güvenlik soruşturmasına, oto hırsızlığı araştırmasından telif haklarına, kayıp şahıs araştırmasından öğrenci takibine kadar pek çok alanda yoğun bir hizmet sahasının var olduğunu ifade etmemiz gerekmektedir.

Bütünüyle teknik araştırma sahalarında görev yapan personeller her açıdan alanında uzmanlaşmış ve kurum içi stajyer eğitimleriyle de yetkinleşmiş personellerden oluşmaktadır.

 

Fuarlar

Fuarlar İzmir özel dedektiflik bürosunun tanıtım etkinliklerinden birisidir. Bilal Kartal, otuz yıla yaklaşan süreden beri ülkemizin istihbarat alanında hem devlet daireleri hem de özel sektör daireleri için ciddi anlamda eksiklikler yaşadığını adeta diline pelesenk etmiştir. Ancak kendisi hep susturulmuş ve düşüncelerine riayet edilmemiştir. Ancak bütün bu yıldırma ve vazgeçirme çabalarına rağmen kendisinin başlattığı kurumsal dedektiflik hizmetleriyle ülkemizin milli istihbarat ve milli güvenlik konularının çok büyük eksikliklerine temas eden ilk isim olmuştur.

1995 yılının Haziran ayında kurduğu İzmir Özel Dedektiflik AŞ adındaki şirketiyle ülkemizin istihbarat, dedektiflik ve güvenlik konularında hem bireylere hem de kurumlara hizmet vermektedir. Ülke genelinde ve dünya genelinde yürüttüğü tanıtıcı fuar etkinlikleriyle de hem tamamen kendisinin geliştirdiği dedektiflik malzemelerini tanıtmakta hem de kolluk kuvvetlerini nasıl kullanılması yönünden eğitmektedir.

 

Konferans ve Seminerler

Sadece fuarlarla değil konferans ve seminerlerle de söz konusu etkinliklerin çerçevesi her yönüyle daha da genişletilmiştir. Yine hem ülkemiz genelinde hem de dünya genelinde gerçekleştirilen konferans ve seminerlerle dedektiflik, milli güvenlik konularında başta Bilal Kartal tarafından gerçekleştirilmek üzere alanında uzmanlaşmış teknik kadrosuyla eğitici bilgiler verilmektedir. Ortaya konulan bütün bu bilgiler ışığında da her anlamda ülkemizin kanayan yaralarından olmaya devam eden kurum içi güvenlik ve istihbarat konularının her bakımdan ele alınması amaçlanmaktadır. Bu da son derece önem taşıyan bir diğer yaklaşım arasında gelmesi bakımından gerçekten de dikkate değer özellikler arasında bulunmaktadır.

 

Hukuksal Danışmanlık Hizmetleri

İzmir özel dedektiflik bürosunca hukuki danışmanlık konularında da alanında uzman hukukçu bay/bayan çalışma arkadaşları hizmet vermektedir. 7 gün zarfında mahkemelerin istediği somut delillerin getirilmesi ve her yönüyle ivedilikle mahkemeye sunulması açısından hukuksal danışmanlık hizmetleri de titizlikle verilmektedir. Böylelikle mahkemede haklı davanızda yanınızda olacak yasal danışmanlar da bulacaksınız.

 

7/24 İletişim Hattı

Milli güvenlik ve istihbarat ancak 7/24 ayakta kalabilen bir dedektiflik şirketiyle mümkün olacaktır. İşte bundan ötürü her anlamda 7 gün 24 saat kesintisiz olarak İzmir özel dedektiflik bürosuna 444 7 635 numaradan ücretsizce ulaşabilirsiniz. Üstelik hizmet faaliyetleri üzerine aklınıza takılan tüm konularda tüm yönleriyle detaylı bilgiler elde edebilir ve böylelikle sizler de her anlamda anında iletişime geçebilirsiniz. Ortada duran tüm bu yaklaşımlar esas alınarak siz de bireysel ya da kurumsal olarak dedektiflik hizmeti alacaksınız.

Kimler Neler Demiş?

avatar
KAPAT