Alsancak Dedektiflik, Özel Dedektiflik

İzmir Dedektiflik

İzmir Dedektiflik

İZMİR DEDEKTİFLİK

Sektöründe lider ve öncü İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak 1995 yılından bu yana, çeyrek asıra yakın bir süredir, siz kıymetli konuklarımıza hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Kuruluşumuzun temel ve en önemli prensipleri arasında yer alan gizlilik ilkesini düstur edinmiş şirketimiz, büyüteci altına aldığı her vakayı üstün başarıyla çözüme ulaştırarak liderlik koltuğuna oturmuş ve gün geçtikçe büyüyen bu iş kolunun vazgeçilmez bir markası haline gelmiştir. Ülkemizde ve uluslararası platformda başarılarıyla adından onurla söz ettiren firmamızın kurucusu ve genel müdürü, Özel Dedektif Bilal Kartal tarafından geliştirilen araştırma yöntemleri ve teknikleriyle, sizlere kusursuz hizmet vermek için haftanın her günü ve her saati titiz ve dikkatli bir biçimde çalışmalarımıza ara vermeksizin devam etmekteyiz.

Firmamız, diğer kuruluşlardan farkını yüksek farkındalığı, meslek etiğinin getirdiği sorumluluklarının bilinci ve mesuliyetini üstlendiği vakaların nihayete erdirme gayesiyle ortaya koymaktadır. Profesyonel duruşu ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket eden İzmir Dedektiflik A.Ş. uzun süredir ayakta kalmasını ve daha da güçlenerek ilerlemesini sağlayan ilkeleri doğrultusunda eline aldığı dosyanın sonunu getirmeyi ve tartışmasız başarı sağlamayı hedeflemekte; aksi vaziyetlerde, özellikle hukuki imkansızlıklar ve yasal düzlemden uzaklaşan taleplerde, araştırma servisini vermemektedir.

Güvenin Adresi İzmir Dedektiflik A.Ş.

Özel dedektiflik denildiğinde güvenin ve itibarın adresi olarak anılan İzmir Dedektiflik A.Ş. oldukça geniş bir yelpazede sizlere yardımcı olabilmek için çalışmalarını yılmaksızın sürdürmektedir. Uzman olduğu ve sıkça yanıt verdiği taleplerin başında kurum, kuruluş ve kişiye hususi hizmetler bulunmaktadır. Mutlaka hukuki sınırların içerisinde kalarak, aile birliğinin köklerinden korunması ve bunun çeşitli müdahaleler ile zarar gördüğü durumlarda da araştırma hizmeti vermektedir. Firmamız, araştırma yöntemleri ve tekniklerinin benzersiz yapısıyla, yanıt arayan sorun ve sorularınızın cevaplarını bulmak adına hizmet kalitesini en üst seviyede tutmayı misyonu olarak kabul etmektedir. Sıklıkla kendisini güncelleyen tavrı, yaptığı yenilikler ile her zaman daha ileriyi hedefleyen ve yasal sorumluluklarının bilincinde olan İzmir Dedektiflik, güvenin ve gizliliğin adresidir.

Ham maddesi güven, saygı ve kişinin gizliliğinin korunması olan özel dedektiflik mesleğinde de fırsatçılar ve dolandırıcılarla karşılaşma olasılığınız ne yazık ki yüksektir. Kendilerini özel dedektiflik firması ya da bürosu olarak tanıtmaktan çekinmeyen ve bu sektörden talepte bulunan kişilerin yardım arayışlarından faydalanmak isteyenler mutlaka olacaktır. Kişilerin zor durumda olmasını çıkar kapısı olarak gören bu tip kötü niyetli şahıslardan korunmak için mutlaka başvurulan firmayı çok iyi araştırmanız tavsiye edilmektedir. Bu ve benzeri suç teşkil eden durumlardan kendinizi korumak için mutlaka başvurduğunuz şirketin genel merkezini, şirketin hukuka uygun bir şekilde kurulduğuna dair ve özel dedektiflik yapabileceklerine ilişkin onaylı resmi belgelerini mutlaka ısrarla talep edin; aksi takdirde sorunlarınıza derman aramak için çıktığınız bu yolda manevi olduğu kadar maddi kayıplarla da yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu tip durumlarda kalmamak için bilgilerinizi ve sorunlarınızı paylaşmadan önce şirketin güvenilirliğinden mutlaka emin olunuz. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız mutlaka yetkili birimlere ihbarınızı yapınız.

Bize Ulaşın

Özel dedektiflik sektörünün tarihine ismini altın harflerle yazdırmış, dünyanın dört bir yanına araştırma hizmetlerini taşıyan, Tükiye’nin ilk özel dedektiflik firması olarak hizmet vermekten gurur duyan İzmir Dedektiflik A.Ş. olarak bizden özel dedektiflik hizmeti almak isterseniz yapmanız gereken sadece 444 7 635 numaralı ücretsiz hattımızı aramak. Türkiye’nin her yerinden araştırılmasını yahut danışmak istediğiniz problemleriniz varsa veya bizim hakkımızda daha fazla bilgi edinmek isterseniz bu numarayı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
KAPAT