Alsancak Dedektiflik, Özel Dedektiflik

İzmir Özel Dedektiflik Hizmetleri

İzmir Özel Dedektiflik Hizmetleri

Dedektiflik hizmetleri Sherlock Holmes filmlerindeki gibi sadece faili meçhul cinayetleri araştırmakla görevli kişilerin yaptığı karanlık işler olarak biliniyor. Oysa dedektiflik hizmetleri bu değildir. Bu filmlerle aslında uzun yıllardan beri gerek ülkemizin ihtiyaç duyduğu gerekse dünyanın ihtiyaç duyduğu istihbarat kurumlarının önemi hep arka plana itilmiştir. Bunun için dedektiflik mesleğinin öncelikle ne olduğuna bakmamız gerekir.

Dedektiflik 18. yüzyılın başlarından itibaren vardı ve o zamanlar herhangi bir kuruma bağlı olmadan bireysel olarak birilerinin istihbaratının güçlenmesi için bilgi ve delil toplayan bağımsız çalışanlardı. Ancak 19. yüzyılda dünyada büyük bir patlama yaşandı. Bu büyük patlama Sanayi İnkılabı olarak bilinmektedir.

Elbette sanayi devrimi beraberinde birçok köklü iş kolunu getirdi. Nitekim onlardan birisi dev sanayi şirketlerinin kurularak ticaretin tamamen tarımdan sanayiye kayması oldu. Sanayi toplumu adında bir toplum modeli yaratıldı.

İşte ortada duran tüm bu özellikler ışığında değerlendirildiği zaman dedektiflik mesleğine olan ilgi daha da arttı. Çünkü artık dedektifler sadece cinayetleri araştıran, seri katillerin peşine düşen yüzleri maskeli kişiler değildi. Artık onlar sen ben gibi olup da ticaretteki rekabet ortamını enine boyuna araştıran kişilerdi. Hal böyle olunca da her yönüyle kaliteden ödün verilmeksizin sıra dışı bir bilgi kültürü haline geldi.

 

Türkiye’de Dedektiflik Hizmetleri

Ülkemizde 1990 yılında, ömrünü dedektiflik ve milli istihbarata adamış bir isim olan Bilal Kartal ile bu meslek kurumsallaştı. Kendisi doğup büyüdüğü topraklarda yani İzmir’de İzmir özel dedektiflik bürosunu açarak ülkemize ilk özel dedektiflik bürosunu kazandırdı. Üstelik br de son teknoloji ile donatılan Ar-Ge üretim tesisini hayata geçirerek en yeni teknik dedektiflik malzemesi üretimlerini de yürüttü. Bütün bu malzemelerine dayanarak her anlamda müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlayan bir yaklaşımla hareket etti.

Daha sonra TSK emeklisi asker ve emniyet emektarları polis ve jandarma birliklerini de kuruma dahil ederek ülkemizin dedektiflik konusunda gerçekten de 25 yıllık büyük bir yol kat etmesini sağladı.

 

Bireylere Yönelik Hizmetler

İzmir Özel Dedektiflik AŞ tarafından bireylere yönelik hizmetlerin arasında şunlar gelmektedir:

– Sadakat takibi (karı kocanın 7 gün boyunca sıkı bir takibe alınması ve aldatma olup olmadığının araştırılması)

– Öğrenci takibi (çocuklarınızın eğitim hayatının her yönüyle denetlenmesi, öğretmen-öğrenci ilişkisinin yakından takip edilmesi)

– Sosyal medya takibi (yakınlarınızın, karınızın/kocanızın sosyal medyada neler yapıp ettiklerinin sıkı takibe alınması)

– Oto hırsızlığı araştırması (haksız kazanç sağlama peşinde koşan kısa yoldan para kazanma uyanıklarını anında enseleme operasyonları)

 

Kurumlara Yönelik Hizmetler

İzmir Özel Dedektiflik Firmamız bireylere yönelik hizmetler yürüttüğü kadar kurumlar için de pek çok hizmetleri yerine getirmektedir.

– Firma iç güvenlik danışmanlığı (şirketinizin istihbarat, güvenlik ve benzeri konular yönünden denetlenmesi)

– Personel araştırması (işe alınacak personelin öz geçmişinin araştırılması)

– Personel arşiv araştırması (işe alınacak personelin her yönden güvenilirliğinin denetlenmesi)

– Güvenlik soruşturması (işe alınacak personelin adli sicil kaydının soruşturulması)

– Patent hırsızlığı araştırması (şirketinizin markasını taklit edenlerin tespit edilmesi ve yargı organlarına ihbar edilmesi) gibi birçok konuda verdiğimiz danışmanlık hizmetleridir.

Bütün bu ve daha birçok hizmetler yalnızca 1 hafta sürdürülecek sıkı takipler ve araştırmalarla sonuçlandırılacaktır. Öte yandan tamamen mahkemelerin istediği somut deliller ışığında yer verilecektir.

 

İletişim Bilgileri

444 7 635 numaradan 7/24 ulaşabilirsiniz ve böylece ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz. 7 gün 24 saat danışma hattımızda yer alan çalışanlarımız her yönüyle sizlerin huzur ve sükûneti adına hizmet vermektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
KAPAT