Alsancak Dedektiflik, Özel Dedektiflik

Kayıp Şahış Araştırması Dedektif Hizmetleri

Kayıp Şahış Araştırması Dedektif Hizmetleri

Giderek büyüyen ve artan insan nüfusu toplumumuzda, şehirlerimizde, ülkemizde ve dünya genelinde kendini ağır bir şekilde belli etmektedir. Artan ve büyüyen nüfus yeni yaşam ve yerleşim alanları açılmasına, var olan yaşam alanlarının küçülmesine, köylerin, beldelerin, kasabaların nüfus açısından büyümesine neden olmaktadır. Maddi ve manevi birçok külfetin yanında büyüyen ve artan nüfusla gelen sıkıntı ve stres insanların üzerine bir yük olarak binmektedir. Hayat şartlarının da giderek zorlaşması ve hayat yükü denilen zorlu yaşam koşulları insanların birbirleri ile olan bağlarını, dostluklarını, aile içi veya aile dışı bağlarını zedelemektedir. Bir aile bireyinin, bir dost veya arkadaşın bir anda ortadan kaybolması, başka bir yere gitmesi insanları hem çok üzmekte hem de onları zorlu bir sürece sokmaktadır. İnsanların şüpheli bir şekilde ortadan kaybolmaları, alacak verecek durumları yüzünden izlerini yok etmeye çalışmaları, suçlu bir şahsın kaçmaya çalışması, adresleri kaybedilen dost ve akrabalar, hastalığı nedeniyle evden çıkıp bir daha geri dönemeyen insanlar gibi birçok vakada kayıp şahısları bulma konusunda firmamız profesyonel destek vermektedir.

Kayıp vakalarının bir kısmı kişilerin kendi izlerini bilerek ve isteyerek kaybettirmesi şeklinde olabileceği gibi kaçırılma şeklinde de olabilir. Özellikle son zamanlarda ülkemizde kaçırılma sonucu kayıp çocuk vakaları artmıştır.

İnsanların geçmişlerinde yaşadıkları arkadaşlıklar, dostluklar gibi sevgi bağı ile oluşturulmuş birliktelikler ne sebeplerle olursa olsun bozulmuş olabilir ve bu insanlar birbirlerinin izlerini kaybedebilir. Ancak bir zaman sonra bu insanlar yeniden birbirini bulmak istediklerinde son derece titiz ve saygılı bir şekilde yürüteceğimiz süreçte bizden yardım almaktadır. Bulunmasını istediğiniz kişi hakkında bize verdiğiniz tüm bilgi ve dokümanlarla derin bir araştırma yapmakta ve bu araştırmayı başka bir kimse ile paylaşmadan, gizlilik içerisinde doğru kişiye ulaşabilmek için profesyonel bir şekilde çalışmaktayız. Her türlü kayıp vakasında gösterdiğimiz özen bizleri başarıya ulaştırmaktadır.

Kayıp Şahıs Araştırması Nasıl Yapılır?

Elbette kayıp vakanız adli vaka türünde (kaçma, kaçırılma veya herhangi bir sebeple aniden ortadan kaybolma gibi) ise öncelikle güvenlik güçlerine başvurarak ilgili süreçleri başlamalısınız. Ancak kayıp şahıs sayısının çok fazla olması ve her olayla birebir ilgilenilme imkanının bulunmaması sürecin uzamasına ve bazen de kayıp şahsın hiç bulunamamasına neden olmaktadır. Günümüzde televizyonda bazı kayıp bulma programları olsa da bunlar hem özel hayatın herkesin gözünün önünde serilmesi hem de reyting kaygısı ile her kayıp olayının ekrana yansıtılmaması sebebiyle size yardımcı olmayabilir. Yıllardır edindiğimiz tecrübelerimiz ve vermiş olduğumuz profesyonel hizmet anlayışı ile gizlilik kurallarına dikkat ederek son derece titiz ve uzman bir ekiple kayıp vakalarınızı araştırmaktayız.

Bize başvurduğunuz anda sizden kayıp şahsa ait her türlü bilgi ve dokümanı, mümkünse hiçbir şey gizlemeden vermenizi talep ediyoruz. Vermiş olduğunuz bütün bilgiler şirket içerisinde kalmakta kayıp şahıs araştırması yapan ekibimiz haricinde kimse ile paylaşılmamaktadır. Sizden aldığımız bilgilerle hazırladığımız yol haritasına göre araştırma işlemlerine başlıyor, araştırmanın belli aşamalarında sizlerden yardım alıyor ve sizlere raporlar sunuyoruz.

Kayıp Şahıs Araştırması Hizmet Ücreti

Adli olay niteliğinde bir kayıp vakanız olduğunda vakit kaybetmeden emniyet güçlerine başvurarak arama işlemlerini başlatmalısınız. Ancak bu süreçte sonuca ulaşılması çok zor ve uzun olduğundan vakit kaybetmeksizin bize başvurmalısınız. Bu hizmet için her olay özelinde farklı bir ekip oluşturulmakta, araştırma süresi bazen birkaç gün sürerken bazen aylara yayılmaktadır. Bu nedenle bu hizmetimiz bakımından sabit bir ücretimiz yoktur. Ücretsiz danışma hattımızı arayarak profesyonel ekimize talebinizi anlatabilir, detaylı bilgi ve ücretlendirme konusunda bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
KAPAT