Alsancak Dedektiflik, Özel Dedektiflik

Sadakat Araştırması

Sadakat Araştırması

25 yıllık mesleki birikimlerin kazandırmış olduğu tecrübe ile hareket eden İzmir dedektiflik A.Ş. sadakat araştırması konusunda da aldığı çalışmaları başarıyla yerine getirmektedir.

Kişiler arasında olan güvenin kaybedilmesi ve uyumun bozulmasından dolayı bazı kişiler partnerlerini belirli bir gözetim altına almak isterler.

SADAKAT ARAŞTIRMASI İHTİYACI NEDEN ORTAYA ÇIKMAKTADIR?

Günümüz sosyal toplumunda insanlar artık ilişkilerini, daha kolay para kazanma, lük yaşa, kişiye duyulan cinsel istek çıkarlar üzerine kurmaktadırlar. Bunun sonucunda da eşler artık birbirlerine gerekli dürüstlüğü ve saygıyı göstermemektedirler.

Gelişen teknoloji ile birlikte kişilere daha kolay ulaşılabilirlik bu ortama katkı sağlamıştır. İnsanlar artık sosyal medya ağları aracılığıyla birbirlerinin özel hayatlarına kadar erişim sağlamaktadırlar. Hal böyle olunca son zamanlarda sadakatsizlikler, yalanlar artmış. Bu durumda insanları partnerlerini kontrol edebilmek için profesyonel yardım almak zorunda bırakmıştır.

HİZMET SÜRECİ NASILDIR?

Ülkenin ilk dedektif bürosu olan firmamız 25 yıla yakın bir süredir, sadakat çalışması ve diğer konularda da hizmet vermektedir.  Büromuz sadakat ve eş takibi konusunda araştırmalarını büyük bir özveri ve gizlilik içerisinde gerçekleştirerek, araştırmalar sonucu edindiği bilgileri yardım arayan kimselere rapor halinde sunar. Bu araştırmaları yapmak için pek çok yöntem kullanılır, araştırmaya başlamadan önce hangi yöntemi kullanacağımız adına sizden araştırmamızı istediğiniz kişi hakkında ön görüşme yaparak ön bilgi istemekteyiz, yapılan bu görüşmenin sonucunda da araştırma için hangi yöntemi kullanacağımıza karar veririz. Yönteme karar verdikten sonra sistemli bir iş planı yaparak, araştırma sonucu öğrenilmek istenilenleri, bu işe ait ücretin ne olacağı gibi tüm konuları detayları belirleriz.

İzmir dedektiflik şirketi olarak ilk önce bizden sadakat araştırması talep eden müşteriden, takip edilecek kişi hakkında kişisel bilgiler, nasıl bir hayat yaşadığı, eve giriş çıkış saatleri, gittiği mekanlar gibi bilgiler talep etmekteyiz. Sonrasında bu hizmeti talep etmesine neden olan bir olay olup olmadığını, şüphelenilen durumları daha iyi bir araştırma hizmeti sunabilmek adına öğrenmemiz gerekmektedir. Bu bilgiler ışığında yaptığımız araştırmalar sonucu size mahkemelerce kanıt olarak kabul edilebilecek deliller sunmamız yaklaşık olarak 7 gün ile 10 gün arasında değişmektedir. Bu konuda yapılan tüm bu araştırmalar sonucu firmamız genelde yüzde seksen oranında başarı sağlamaktadır. Ayrıca tüm bu inceleme ve araştırmalarımızı yasaların dışına çıkmadan yürütmekteyiz.

Firmamız 5237 sayılı Türk Ceza Kanunun 134. Maddesi olan özel hayatın gizliliği maddesinin sınırları içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca park, kafe, restoran, bar gibi kamuya açık yerlerde çekilen görüntüler hukuka uygun olacaktır. Size sunulan deliller tamamen mahkeme yargıçları tarafından kabul edilir nitelikte olacaktır.

HİZMET BEDELİ NASILDIR?

Tüm müşterilerimize İzmir Dedektiflik Firması olarak sabit ücret uygulamaktayız. Her olay kendi içerisinde farklılık göstereceğinden her olayın araştırma şeklide farklılık gösterecektir. Bu nedenle konu ile ilgili daha detaylı profesyonel bir yardım almak için firmamızın 444 7 635 numaralı ücretsiz danışma hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Bu konuyla ilgili çalışmalara başladıktan sonra araştırılacak kişiyi şüphelendirecek herhangi bir harekette, konuşmada bulunmanız, normal yaşam rutininize devam etmeniz oldukça önemlidir. Hiçbir şekilde acele ederek size sunulan delilleri partnerinizle paylaşımda bulunmamalısınız. Tüm bunlar inceleme ve araştırma sürecini olumsuz etkileyecek etkenlerdir.

Ayrıca unutmamalısınız ki sadakat araştırması çalışmasında sistemli bir şekilde çalışan profesyonel kişiler sizi %100 doğru sonuca ulaştırabilir. Aksi taktirde bu işi kafanıza göre yapmaya kalkışırsanız ve bu işi kafasına göre yapan insanlarla çalışırsanız, herhangi bir cezayla karşılaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
KAPAT