Alsancak Dedektiflik, Özel Dedektiflik

Sigorta Dolandırıcılığı

Sigorta Dolandırıcılığı

1955 yılında kurulan Özel Dedektif Şirketi 25 yıldan bu yana kaliteli hizmetler sunuyor. Şu an ki müdürü olan Bilal Kartal aynı zamanda şirketin kurucusudur. Katıldığı aktivitelerde mesleki hayatı boyunca kazandığı bilgileri yeni nesillere aktarmaktadır. Oldukça başarılı bir çalışma hayatı olan Kartal, yeni nesillere de bu bilgileri aktararak mesleğinin inceliklerini öğretmektedir.

Genel Koordinatör Mustafa ALINAK şirket bünyesinde çok önemli bir yeri bulunuyor. 2012 yılında emekliye ayrılan ALINAK,  Özel Dedektiflik Şirketi bünyesinde çalışmaya başlar. 40 yıllık tecrübesi ile firmaya çok önemli katkıları bulunmakta ve ülkemizde mesleğe meraklı çok fazla yeni nesil olduğunu gözlememektedir. Ancak uğraş gerektiren bu meslek özenli ve özverili çalışmalar gerektirebiliyor.

Dedektiflik Şirketi Hizmetleri

Marka ve Patent, ortaklık, piyasa, evlilik öncesi, eş takibi, sadakat, kayıp şahıs, personel takibi, özel isteğe göre araştırmaların yanında adres tespiti, firma iç güvenlik danışmanlığı, boşanma davalarına delil toplama, öğrenci takibi de  sunulan bu hizmetler içerisinde talep edilebilir.

Sigorta Dolandırıcılığı Hangi Durumlarda Ortaya Çıkar?

Önceden belirlenen primler karşılığında herhangi bir menkul, gayrimenkul ya da bireylerin karşılaşabileceği zararları gidermek adına bu işi yapan kuruluşlar ile yapılan sözleşmeye sigorta denilir. Yangın, sel, hırsızlık, kaybolma, ölüm gibi durumlarda sözleşme gereği sözleşme yapılan kurum sigorta karşılığı olarak diğer tarafa ödeme yapar. Sigorta firmaları piyasadaki fiyatları baz alarak yapılan anlaşma kapsamında ödemeler yapar. Bu şekilde bireyler eşyalarını, taşımaz menkullerini hatta sağlıklarını da sigortalayabilir.

Günümüzde her alanda art niyetli insanlar olabiliyor. Ve her geçen gün akıl almaz metotlar kullanarak dolandırıcılık yolları deniyorlar. Özellikle daha yaşlı, savunmasız bireyleri hedef alan dolandırıcılar muhataplarının iyi niyetlerinden faydalanarak dolandırıcılık yapabiliyor. Özellikle sigortalanan eşyaları bulunan insanlar dolandırıcılar için en karlı avlardan biridir. Mesaj ya da aramalar yaparak sigorta sürelerinin dolduğunu sigortalarını yenilemek için işlem başlatmaları gerektiğini söyleyerek fahiş fiyatlar talep edebiliyor.

Bunun yanında sahte kaza vakaları ile bireyler sigorta şirketlerini dolandırmaya çalışabiliyor. Özellikle son dönemlerde sigorta şirketlerinden çok fazla bu alanda başvurular geliyor. Yapılan araştırmalarda yaz mevsiminde artan bu sahte kaza olaylarında yapılan 40 ihbardan 37’si sahte kaza olabiliyor. Bu da oldukça ciddi bir rakamdır. Art niyetli dolandırıcılar kendi araçlarını parçalatarak satabiliyor. Bu şekilde çok daha fazla kazanç elde edebiliyor. Sigorta şirketinden aldığı karşılık ile de kazançları artıyor. Bu da pek çok kişiyi bu şekilde dolandırıcılığa sevk ediyor.

Sigorta Dolandırıcılığına Karşı Sunulan Hizmetler

Farklı alanlarda sunulan taleplere birebir çözümler sunan firmamız, bu konu başlığında da uzman olmakta ve sorunlarınıza çözüm odaklı çalışmalarla yanıtlar verilmektedir. Yaşanan mağduriyetler karşısında firmamız kişisel bilgileriniz gibi bilgileri sizden aldığında güvenli bir şekilde kullanarak dolandırıcılara ulaşabiliyor. İyi niyetli insanlardan faydalanmaya çalışan dolandırıcıların ağlarına düşürdüğü mağdurlar Özel Dedektiflik Hizmeti çalışmalarımızdan faydalanabilir. Yardım talepleri için 7*24 şirkete ulaşmak mümkün olmaktadır.  Alanında uzman ekiplerimiz ile gelen talepler özenle değerlendirilmekte ve yaşanan mağduriyetlerin giderilmesi için hizmetler sunmaktadır. Şirket olarak vakaların hızlı bir şekilde sonuçlanması için gerekli bilgi ve belgeler talep edilir. Dolandırıcıların takip ettiği metotlar deşifre edilerek firmalara ya da bireylere yaşadıkları sorunların çözümünde kurumsal bir destek sağlanmaktadır. Dolandırıcıların hukuksal düzlemde cezalandırılması için gerekli bilgi ve deliller toplanmakta ve dolandırıcılara çok rahat bir şekilde ulaşılmaktadır. Bu alanda bilgi almak ve destek talebinde bulunmak için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. En kaliteli ve güvenilir olanaklar ile gelen talepler anında değerlendirilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
KAPAT